Schedule Filters
    Cross Country Middle School
    Cross Country Boys Varsity
    Cross Country Boys JV
    Cross Country Girls Varsity
    Cross Country Girls JV
    Field Hockey Girls Varsity
    Field Hockey Girls JV
    Field Hockey Girls Middle School
    Football Boys Varsity
    Football Boys Junior
    Soccer Boys Varsity
    Soccer Boys JV
    Soccer Boys 3rd
    Soccer Boys Middle School
    Soccer Girls Varsity
    Soccer Girls JV
    Soccer Girls Middle School
    Volleyball Girls Varsity
    Volleyball Girls JV
    Alpine Skiing Varsity
    Basketball Boys Varsity
    Basketball Boys JV
    Basketball Boys 3rd
    Basketball Boys Middle School
    Basketball Girls Varsity
    Basketball Girls JV
    Basketball Girls Middle School
    Hockey Middle School
    Hockey Boys Varsity
    Hockey Boys JV
    Hockey Girls Varsity
    Hockey Girls JV
    Squash Middle School
    Squash Boys Varsity
    Squash Boys JV
    Squash Girls Varsity
    Squash Girls JV
    Wrestling Varsity
    Wrestling JV
    Wrestling Middle School
    Baseball Boys Varsity
    Baseball Boys JV
    Baseball Boys Middle School
    Crew Learn To Row
    Crew LTR-US
    Crew Boys Varsity
    Crew Boys JV
    Crew Girls Varsity
    Crew Girls JV
    Golf Varsity
    Lacrosse Boys Varsity
    Lacrosse Boys JV Upper
    Lacrosse Boys Middle School
    Lacrosse Girls Varsity
    Lacrosse Girls JV Upper
    Lacrosse Girls Middle School
    Softball Girls Varsity
    Softball Girls JV
    Tennis Middle School
    Tennis Boys Varsity
    Tennis Boys JV
    Tennis Girls Varsity
    Tennis Girls JV
    Track and Field
    Ultimate Frisbee
    Strength and Conditioning




Latest Results
Friday January 21
5-6:30pm - BJV Basketball vs. Lawrence Academy (A)
W 50 - 29
Friday January 21
4-5:30pm - GJV Hockey vs. Dana Hall (A)
W 5 - 4
Friday January 21
4:45-6:15pm - GV Hockey vs. BB&N (H)
W 4 - 2
Thursday January 20
5-6:30pm - GJV Squash vs. Dana Hall (H)
L 5 - 2
Wednesday January 19
4:30-6:30pm - GJV Squash vs. St. George's (A)
L 4 - 3
Wednesday January 19
4:30-6:30pm - GV Squash vs. St. George's (A)
W 6 - 1
Wednesday January 19
3:30-5pm - Boys 3rd Basketball vs. BB&N (A)
L 32 - 26
Tuesday January 18
3:45-5:15pm - BJV Basketball vs. Fessenden (H)
L 60 - 41
Monday January 17
3-5pm - GV Hockey vs. Loomis Chaffee (A)
T 1 - 1
Saturday January 15
2:30-4pm - BJV Basketball vs. Brooks (H)
L 53 - 38
Saturday January 15
2-4pm - GV Hockey vs. Thayer Academy (A)
W 7 - 0
Friday January 14
5:15-6:45pm - BJV Basketball vs. Tabor (A)
L 67 - 21
Friday January 14
4:30-6:30pm - BV Hockey vs. Middlesex (H)
W 2 - 0
Wednesday January 12
5-7pm - GV Hockey vs. Middlesex (H)
W 7 - 2
Wednesday January 12
3:30-4:45pm - MS Squash vs. Winsor (H)
W 8 - 7
Wednesday January 12
2:30-3:45pm - CANCELLED: Boys 3rd Basketball vs. Governor's Aca
T - canceled
Monday January 10
5:15-7:15pm - GV Hockey vs. Rivers (A)
W 6 - 0
Sunday December 19
BV Hockey vs. Flood Marr Tournament
W 2 - 1
Sunday December 19
GV Hockey vs. Harrington Tournament
W 2 - 0
Saturday December 18
12:30-2:30pm - GV Hockey vs. Harrington Tournament
W 9 - 0
Saturday December 18
5-7pm - BV Hockey vs. Flood Marr Tournament
W 5 - 1
Saturday December 18
9-11am - BV Hockey vs. Flood Marr Tournament
W 5 - 1
Friday December 17
1-3pm - BV Hockey vs. Flood Marr Tournament
W 3 - 1
Friday December 17
5:30-7:30pm - GV Hockey vs. Harrington Tournament
W 7 - 1
Friday December 17
9:30-11:30am - GV Hockey vs. Harrington Tournament
W 3 - 0
Saturday December 11
1:30-3:30pm - GV Hockey vs. Choate (A)
W 6 - 2
Saturday December 11
1-7pm - V Wrestling vs. Avon Old Farm Holiday Dual (A)
W 51 - 28
Saturday December 11
1-7pm - V Wrestling vs. Avon Old Farm Holiday Dual (A)
L 63 - 12
Saturday December 11
1-7pm - V Wrestling vs. Avon Old Farm Holiday Dual (A)
L 42 - 40
Saturday December 11
1:30-3:30pm - BJV Squash vs. Andover, St. Sebastian's (A)
W 7 - 1
Saturday December 11
1:30-3:30pm - BJV Squash vs. Andover, St. Sebastian's (A)
L 6 - 2
Saturday December 11
1-7pm - V Wrestling vs. Avon Old Farm Holiday Dual (A)
L 79 - 0
Friday December 10
6-8:30pm - BV Hockey vs. Dexter-Southfield (H)
W 4 - 1
Friday December 10
3:30-4:45pm - Boys 3rd Basketball vs. Fenn School (H)
T - scrimmage
Friday December 10
3:45-5:15pm - BJV Basketball vs. Belmont Hill (A)
L 56 - 35
Thursday December 9
5-7pm - BV Squash vs. SquashBuster (A)
W 7 - 1
Thursday December 9
5-7pm - GV Squash vs. SquashBuster (A)
W 8 - 0
Wednesday December 8
3:45-5:45pm - GV Squash vs. Tabor (A)
W 4 - 3
Wednesday December 8
3:45-5:45pm - GJV Squash vs. Tabor (A)
L 5 - 2
Wednesday December 8
3:30-4:45pm - MS Girls Basketball vs. Rivers (H)
W
Wednesday December 8
3:15-5:15pm - GV Hockey vs. St. Mark's (H)
W 5 - 0
Wednesday December 8
3:30-4:45pm - GJV Hockey vs. Lawrence Academy (A)
W
Wednesday December 8
5:45-7:45pm - GV Basketball vs. NMH (A)
W 58 - 55
Wednesday December 8
5:30-8pm - BV Hockey vs. Tabor (H)
W 7 - 2
Wednesday December 8
3:30-5pm - Boys 3rd Basketball vs. Brooks (A)
W 34 - 31
Saturday December 4
3-5pm - GV Basketball vs. Tilton (H)
W 48 - 44
Saturday December 4
3:30-6pm - BV Hockey vs. Belmont Hill School (A)
T 1 - 1
Saturday December 4
4-6:15pm - GV Hockey vs. Loomis Chaffee (H)
T 0 - 0
Friday December 3
4-5:30pm - Scrim: Scrim: GJV Basketball vs. Dana Hall (A)
W
Wednesday December 1
4-6pm - GV Basketball vs. Marianapolis Prep (H)
W 58 - 43
Wednesday December 1
5-7:15pm - GV Hockey vs. New Hampton (A)
W 9 - 1
Wednesday December 1
4:30-6:30pm - BV Hockey vs. Pomfret (A)
W 2 - 1
Saturday November 13
10:30am-12pm - BJV Soccer vs. Milton Academy (A)
T 1 - 1
Saturday November 13
12-2pm - GV Volleyball vs. Milton Academy (A)
L 3 - 2
Thursday November 11
3:15-4:15pm - MS Girls Soccer vs. Milton Academy (H)
W 2 - 1
Wednesday November 10
3-4:30pm - BJV Soccer vs. Rivers (H)
T 1 - 1
Wednesday November 10
3:30-4:30pm - MS Girls Soccer vs. Winsor (H)
L 3 - 0
Wednesday November 10
4-6pm - GV Volleyball vs. Rivers (A)
L 3 - 0
Friday November 5
2:15-4:15pm - GV Volleyball vs. Brooks (H)
W 3 - 1
Friday November 5
2-3:30pm - GV Field Hockey vs. Brooks (H)
W 3 - 1
Friday November 5
2:15-3:45pm - BJV Soccer vs. Brooks (H)
W 3 - 2
Wednesday November 3
3:15-5:15pm - BJV Soccer vs. Middlesex (A)
L 2 - 0
Wednesday November 3
3:30-5pm - GV Field Hockey vs. Andover (A)
L 2 - 1
Wednesday November 3
5-6:30pm - GJV Field Hockey vs. Andover (A)
W 5 - 0
Wednesday November 3
4:30-6:30pm - GV Volleyball vs. Exeter (A)
L 3 - 0
Saturday October 30
1:30-3:30pm - GV Volleyball vs. Lawrence Academy (A)
W 3 - 1
Saturday October 30
1:30-3pm - CANCELLED: BJV Soccer vs. Lawrence Academy(A)
T - Canceled
Friday October 29
6:30-8pm - GV Field Hockey vs. Lawrence Academy (A)
W 8 - 0
Friday October 29
5-6:30pm - GJV Field Hockey vs. Lawrence Academy (A)
W 5 - 0
Friday October 29
3:45-4:45pm - MS Girls Soccer vs. Shady Hill (A)
L 3 - 0
Thursday October 28
4-5:15pm - GV Field Hockey vs. Governor's Academy (H)
W 2 - 1
Wednesday October 27
3:45-5:15pm - CANCELLED: BJV Soccer vs. Governor's Academy (A)
T - Canceled
Wednesday October 27
3:45-5:45pm - GV Volleyball vs. Governor's Academy (A)
L 3 - 2
Saturday October 23
3-5pm - GV Volleyball vs. Middlesex (H)
L 3 - 0
Saturday October 23
3-5pm - BJV Soccer vs. Roxbury Latin (H)
L 2 - 1
Saturday October 23
4:30-6pm - GJV Field Hockey vs. Middlesex (H)
W 5 - 0
Saturday October 23
3-4:30pm - GV Field Hockey vs. Middlesex (H)
L 1 - 0
Friday October 22
5:30-7:30pm - GV Volleyball vs. St. Pauls's School (H)
L 3 - 2
Friday October 22
4-5:15pm - MS Girls Soccer vs. BB&N (H)
W 2 - 1
Wednesday October 20
3:15-4:15pm - MS Girls Soccer vs. Dana Hall (H)
L 5 - 0
Wednesday October 20
3:45-5:15pm - BJV Soccer vs. Groton (A)
T 0 - 0
Wednesday October 20
3:45-5:45pm - POSTPONED: GV Field Hockey vs. Groton (A)
W 4 - 2
Wednesday October 20
4-5pm - GJV Field Hockey vs. Groton (A)
W 2 - 1
Saturday October 16
1-2:45pm - BJV Soccer vs. Thayer Academy (H)
W 5 - 1
Saturday October 16
2:30-4pm - GJV Field Hockey vs. Thayer Academy (H)
W 5 - 0
Saturday October 16
1-2:30pm - GV Field Hockey vs. Thayer Academy (H)
W 3 - 1
Saturday October 16
2:15-4:15pm - GV Volleyball vs. Dana Hall (A)
W 3 - 1
Friday October 15
4:30-6:30pm - GV Volleyball vs. Dana Hall (H)
L 3 - 2
Wednesday October 13
3:15-5:15pm - BJV Soccer vs. St. Mark's (A)
T 0 - 0
Wednesday October 13
3:15-5:15pm - GV Field Hockey vs. St. Mark's (A)
W 4 - 1
Wednesday October 13
3:15-5:15pm - GJV Field Hockey vs. St. Mark's (A)
W
Wednesday October 13
3:30-5:30pm - GV Volleyball vs. Exeter (H)
L 3 - 0
Tuesday October 12
3:45-4:45pm - MS Girls Soccer vs. Park (H)
W 5 - 1
Saturday October 9
1-3pm - GV Volleyball vs. Milton Academy (H)
W 3 - 1
Saturday October 9
2:30-4pm - GJV Field Hockey vs. Exeter (H)
W
Saturday October 9
1-2:30pm - GV Field Hockey vs. Exeter (H)
W 5 - 2
Saturday October 9
1-3pm - BJV Soccer vs. Belmont Hill (A)
L 3 - o
Friday October 8
4:30-6:30pm - GV Volleyball vs. Thayer Academy (H)
W 3 - 0
Wednesday October 6
3-5pm - GV Volleyball vs. Tabor (H)
W 3 - 1
Wednesday October 6
3:15-4:30pm - MS Girls Soccer vs. Winsor (A)
W 2 - 0
Wednesday October 6
3-4:30pm - GV Field Hockey vs. Tabor (H)
W 3 - 2
Wednesday October 6
4:30-6pm - GJV Field Hockey vs. Tabor (H)
W 5 - 1
Wednesday October 6
3-5pm - BJV Soccer vs. Tabor (H)
T 2 - 2
Saturday October 2
3:30-5pm - BJV Soccer vs. St. George's (H)
W 3 - 0
Saturday October 2
5-6:30pm - GJV Field Hockey vs. St. George's (H)
W
Saturday October 2
3:30-5pm - GV Field Hockey vs. St. George's (H)
W 10 - 3
Saturday October 2
3:30-5:30pm - GV Volleyball vs. St. George's (H)
W 3 - 0
Friday October 1
4:30-6:30pm - GV Volleyball vs. BB&N (A)
L 3 - 0
Friday October 1
4-5pm - MS Girls Soccer vs. Fay (A)
W 7 - 0
Wednesday September 29
3:30-5:30pm - BJV Soccer vs. BB&N (A)
L 4 - 3
Wednesday September 29
3:30-5pm - GV Field Hockey vs. BB&N (H)
W 6 - 0
Wednesday September 29
5-6:30pm - GJV Field Hockey vs. BB&N (H)
W 4 - 1
Wednesday September 29
3:15-4:15pm - MS Girls Soccer vs. Dexter Southfield (A)
W 4 - 2
Wednesday September 29
3-5pm - GV Volleyball vs. Andover (H)
L 3 - 0
Saturday September 25
2-4pm - GV Volleyball vs. St. Paul's School (A)
L 3 - 0
Saturday September 25
4:30-6pm - GJV Field Hockey vs. St. Paul's (H)
W 2 - 0
Saturday September 25
3-4:30pm - GV Field Hockey vs. St. Paul's (H)
W 8 - 2
Saturday September 25
1-2:30pm - BJV Soccer vs. St. Sebastian's (A)
W 1 - 0
Friday September 24
3:30-4:45pm - MS Girls Soccer vs. Thayer (H)
W 7 - 0
Wednesday September 22
3:15-4:45pm - GJV Field Hockey vs. Dana Hall (A)
W
Wednesday September 22
3:30-4:30pm - MS Girls Soccer vs. Rivers (A)
W 4 - 2
Tuesday September 21
5-6:30pm - GV Volleyball vs. Groton (A)
W 3 - 1
Monday September 20
5-7pm - GV Field Hockey vs. Pingree School (A)
L 1 - 0
Saturday September 11
2:50-5pm - BJV Soccer vs. Loomis Chaffee Soccer Jamboree (A)
T - W

January 2022
1.22
Sat
CANCELLED: MS Wrestling vs. Fay Wrestling Tourname  
8:30-3:00 PM
Fay
 
CANCELLED: JV Wrestling vs. Brunswick Tournament (  
 
CANCELLED: V Wrestling vs. Brunswick Tournament (A  
 
GV Hockey vs. Exeter (A)  
2:00-4:00 PM
Exeter
 
GV Basketball vs. Worcester Academy (A)  
2:00-4:00 PM
Worcester Academy
 
GJV Basketball vs. Worcester Academy (A)  
2:00-3:30 PM
Worcester Academy
 
BJV Hockey vs.BB&N (H)  
2:00-3:30 PM
Omni Rink
 
V Wrestling vs. St. Paul's, Deerfield (A)  
 
JV Wrestling vs. St. Paul's, Deerfield (A)  
 
BV Basketball vs. Suffield Academy (A)  
5:00-7:00 PM
Suffield Academy
 
BV Hockey vs. Phillips Andover (A)  
5:30-7:00 PM
Andover

1.25
Tue
BV Squash vs. BB&N (H)  
5:00-7:00 PM
MAC Squash Courts
 
GV Squash vs. BB&N (H)  
5:00-7:00 PM
MAC Squash Courts

1.26
Wed
BJV Hockey vs. St. Sebastian's (H)  
2:45-4:00 PM
Omni Rink
 
BV Squash vs. Milton Academy (A)  
3:00-5:00 PM
Milton Academy
 
BJV Squash vs Milton Academy (A)  
3:00-4:30 PM
Milton Academy
 
MS Girls Basketball vs. Winsor (A)  
3:00-4:00 PM
The Winsor School
 
MS Boys Basketball vs. St. Sebastian's (H)  
3:00-4:15 PM
MAC Richardson
 
ISL Varsity and JV Alpine Skiing Race (A)  
 
MS Squash vs. Winsor (A)  
3:15-4:15 PM
 
JV Wrestling vs. Belmont Hill, St. Sebastian's (A)  
 
Boys 3rd Basketball vs. St. Sebastian's (A)  
 
MS Wrestling vs. Fenn, LCA (A)  
3:30-5:00 PM
The Fenn School
 
V Wrestling vs. Belmont Hill, St. Sebastian's (A)  
 
BJV Basketball vs. St. Sebastian's (H)  
3:30-5:00 PM
MAC Rappaport Gym
 
GJV Hockey vs. Tabor (A)  
3:45-5:15 PM
Tabor Academy
 
MS Hockey vs. Derby (A)  
4:00-5:30 PM
Derby
 
GV Hockey vs. Lawrence Academy (H)  
4:30-6:30 PM
Omni Rink
 
GV Basketball vs. Tabor (A)  
4:30-6:30 PM
Tabor Academy
 
BV Hockey vs. St. Sebastian's (A)  
 
BV Basketball vs. St. Sebastian's (H)  
5:00-6:30 PM
MAC Rappaport Gym

1.27
Thu
MS Girls Basketball vs. Beaver Country Day (H)  
3:30-4:30 PM
MAC Richardson
 
MS Squash vs. Fay (H)  
3:45-4:45 PM
MAC Squash Courts

1.28
Fri
CANCELLED: MS Boys Basketball vs. Roxbury Latin S  
 
Boys 3rd Basketball vs. Roxbury Latin School (A)  
 
GV Squash vs. Winsor (H)  
4:30-6:30 PM
MAC Squash Courts
 
V Wrestling vs. Roxbury Latin (A)  
 
GJV Squash vs. Winsor (H)  
4:30-6:30 PM
MAC Squash Courts
 
JV Wrestling vs. Roxbury Latin (A)  
 
BV Hockey vs. Rivers (A)  
5:00-7:15 PM
Rivers
 
GV Hockey vs. Cushing (H)  
5:30-7:30 PM
Omni Rink
 
BJV Basketball vs. Roxbury Latin School (A)  
 
GV Basketball vs. Tilton (A)  
6:30-8:30 PM
 
BV Basketball vs. Roxbury Latin School (A)  

1.29
Sat
Boys JV Basketball vs. Lawrence Boys and Girls Club (H)  
12:00-1:30 PM
MAC Rappaport Gym
 
GJV Squash vs. Exeter (A)  
1:00-3:00 PM
Exeter
 
BJV Squash vs. Exeter (H)  
1:00-3:00 PM
MAC Squash Courts
 
BV Squash vs. Exeter (H)  
1:00-3:00 PM
MAC Squash Courts
 
GV Squash vs. Exeter (A)  
1:00-3:00 PM
Exeter
 
GV Basketball vs. New Hampton (A)  
1:30-3:00 PM
 
V Wrestling vs. St. Mark's, Tabor, Governor's (A)  
2:00-5:00 PM
 
BJV Hockey vs. St. Mark's (H)  
2:00-3:30 PM
Omni Rink
 
GJV Hockey vs. St. Paul's (A)  
 
BV Basketball vs. Phillips Academy Andover (H)  
2:00-4:00 PM
MAC Rappaport Gym
 
JV Wrestling vs. St. Mark's, Tabor, Governor's (A)  
2:00-5:00 PM
 
GV Hockey vs. St. Paul's (H)  
3:45-6:00 PM
Omni Rink

1.30
Sun
V Wrestling vs Phillips Andover Girls Tournament (A)  
 

1.31
Mon
CANCELLED: MS Squash vs. SquashBuster (A)  
4:00-5:00 PM
SquashBusters
 
GV Basketball vs. Dexter Southfield (A)  
5:00-7:00 PM
Dexter Southfield
 
BV Hockey vs. Lawrence Academy (A)  
5:45-8:00 PM
Lawrence Academy

2.02
Wed
V Wrestling vs Middlesex - Girls Only Meet (A)  
 
BJV Squash vs. Tabor (H)  
3:00-5:00 PM
MAC Squash Courts
 
BJV Hockey vs. Tabor (H)  
3:00-4:30 PM
Omni Rink
 
BV Squash vs. Tabor (H)  
3:00-5:00 PM
MAC Squash Courts
 
ISL Varsity Alpine and JV Skiing Race (A)  
 
MS Boys Basketball vs. Rivers (A)  
3:15-4:15 PM
Rivers
 
MS Hockey vs. Dexter Southfield (A)  
3:30-4:30 PM
 
BJV Basketball vs. St. George's (H)  
3:30-5:00 PM
MAC Rappaport Gym
 
MS Girls Basketball vs. Dexter-Southfield (A)  
3:30-4:30 PM
Dexter Southfield
 
MS Wrestling vs. Fessenden, Fay (A)  
 
GJV Hockey vs. St. George's (H)  
4:30-6:00 PM
Omni Rink
 
GV Hockey vs. St. George's (A)  
4:45-6:45 PM
St. George's
 
CANCELLED: GJV Basketball vs. St. George's (A)  
4:45-6:15 PM
St. George's
 
GV Basketball vs. St. George's (A)  
4:45-6:45 PM
St. George's
 
BV Hockey vs. Thayer Academy (A)  
5:00-7:15 PM
Thayer Academy
 
BV Basketball vs. St. George's (H)  
5:00-6:30 PM
MAC Rappaport Gym

2.03
Thu
MS Squash vs. DCD (H)  
3:45-4:45 PM
MAC Squash Courts

2.04
Fri
MS Squash vs. Belmont Hill (H)  
3:00-3:45 PM
MAC Squash Courts
 
MS Hockey vs. Thayer (H)  
3:15-4:15 PM
Omni Rink
 
Boys 3rd Basketball vs. St. Sebastian's (H)  
3:30-4:45 PM
MAC Rappaport Gym
 
MS Boys Basketball vs. St. Sebastian's (A)  
 
MS Girls Basketball vs. BB&N (H)  
4:00-5:00 PM
MAC Richardson
 
BV Hockey vs. Tabor (A)  
5:00-7:00 PM
 
BV Basketball vs. Exeter (A)  
5:15-7:15 PM
Exeter
 
GV Basketball vs. Storm King (H)  
6:00-8:00 PM
MAC Rappaport Gym

2.05
Sat
V Wrestling vs. BLA, LCA, RL, Winchester (A)  
 
JV Wrestling vs. BLA, LCA, RL, Winchester (A)  
 
BJV Hockey vs. Rivers (A)  
12:00-1:30 PM
Rivers
 
GJV Hockey vs. Brooks (A)  
2:00-3:15 PM
Brooks
 
GV Hockey vs. Brooks (H)  
3:00-5:00 PM
Omni Rink
 
BJV Squash vs. Belmont Hill (A)  
 
BV Squash vs. Belmont Hill (A)  
 
GV Basketball vs. St. Andrew's (A)  
4:30-6:30 PM

2.07
Mon
MS Squash vs. SquashBuster (H)  
4:00-5:00 PM
MAC Squash Courts
 
BJV Squash vs. St. Sebastian's (A)  
 
GV Basketball vs. Thayer Academy (A)  
5:00-7:00 PM
Thayer Academy
 
BV Basketball vs. Thayer Academy (H)  
5:00-7:00 PM
MAC Rappaport Gym

2.08
Tue
MS Boys Basketball vs. Fay (A)  
4:00-5:00 PM
Fay
 
CANCELLED: BJV Hockey vs. Dedham HS (H)  
7:10-8:30 PM
Omni Rink
 
BJV Hockey vs. Beaver Country Day (H)  
7:10-8:30 PM
Omni Rink

2.09
Wed
NEPSAC Class A Championships Sunday River  
 
MS Squash vs. St. Sebastian's (A)  
 
GV Squash vs. Brooks (H)  
3:00-5:00 PM
MAC Squash Courts
 
GJV Squash vs. Brooks (H)  
3:00-4:30 PM
MAC Squash Courts
 
MS Boys Basketball vs. Thayer Academy (H)  
3:00-4:30 PM
MAC Richardson
 
ISL Varsity and JV Alpine Skiing Race (A)  
 
MS Girls Basketball vs. Newton Country Day (A)  
 
BV Squash vs. Brooks (A)  
3:30-5:30 PM
Brooks
 
BJV Squash vs. Brooks (A)  
3:30-5:00 PM
Brooks
 
MS Hockey vs. Thayer (H)  
3:30-4:30 PM
Omni Rink
 
GJV Basketball vs. Groton (H)  
3:45-5:15 PM
MAC Rappaport Gym
 
GV Hockey vs. Groton (A)  
4:15-6:30 PM
Groton
 
BJV Basketball vs. Groton (A)  
4:15-5:45 PM
Groton
 
BV Basketball vs. Groton (A)  
4:15-6:15 PM
Groton
 
Boys 3rd Basketball vs. Thayer Academy (H)  
4:30-6:00 PM
MAC Richardson
 
BV Hockey vs. Governor's Academy (A)  
 
GJV Hockey vs. Dana Hall (H)  
5:00-6:30 PM
Omni Rink
 
GV Basketball vs. Groton (H)  
5:15-6:45 PM
MAC Rappaport Gym

2.11
Fri
MS Boys Basketball vs. Roxbury Latin (A)  
 
MS Girls Basketball vs. Thayer Academy (H)  
3:30-4:30 PM
MAC Rappaport Gym
 
Boys 3rd Basketball vs. Roxbury Latin (A)  
 
GJV Hockey vs. Andover (H)  
4:45-6:00 PM
Omni Rink
 
BJV Basketball vs. BB&N (H)  
5:00-6:30 PM
MAC Richardson
 
GJV Basketball vs. BB&N (H)  
5:00-6:30 PM
MAC Rappaport Gym
 
BV Basketball vs. BB&N (A)  
6:00-7:30 PM
BB&N
 
GV Hockey vs. BB&N (H)  
6:15-8:15 PM
Omni Rink
 
GV Basketball vs. BB&N (A)  
7:30-9:00 PM
BB&N

2.12
Sat
GV Squash vs. New England Tournament (A)  
8:30-5:00 PM
 
BV Squash vs. New England Tournament (A)  
8:30-5:00 PM
 
V Wrestling vs. Graves Kelsey (A)  
9:00-5:00 PM
Thayer Academy
 
BV Hockey vs. Milton Academy (H)  
1:45-4:15 PM
Omni Rink
 
GV Basketball vs. St. Luke's (A)  
2:30-4:30 PM
 
GV Hockey vs. Hill School (H)  
4:30-6:30 PM
Omni Rink

2.13
Sun
BV Squash vs. New England Tournament (A)  
8:30-4:00 PM
 
GV Squash vs. New England Tournament (A)  
8:30-3:30 PM

2.16
Wed
Varsity Alpine Skiing - NEPSAC Class A Championships (A)  
7:00-4:00 PM
Shawnee Peak
 
MS Squash vs. BB&N (A)  
2:45-3:45 PM
BB&N
 
MS Girls Basketball vs. APR (H)  
3:00-4:00 PM
MAC Richardson
 
ISL JV Alpine Skiing Race (A)  
 
GV Hockey vs. Andover (H)  
3:15-5:15 PM
Omni Rink
 
BJV Basketball vs. St. Mark's (H)  
3:30-5:00 PM
MAC Rappaport Gym
 
Boys 3rd Basketball vs. St. Mark's (A)  
3:30-4:45 PM
St. Mark's
 
MS Wrestling vs. St. Sebastian's, Roxbury Latin (A)  
 
GJV Basketball vs. St. Mark's (A)  
3:30-5:00 PM
St. Mark's
 
GJV Squash vs. Groton (A)  
3:45-5:45 PM
Groton
 
BJV Squash vs. Groton (H)  
3:45-5:45 PM
MAC Squash Courts
 
GV Squash vs. Groton (A)  
3:45-5:45 PM
Groton
 
BV Squash vs. Groton (H)  
3:45-5:45 PM
MAC Squash Courts
 
MS Boys Basketball vs. BTA (H)  
4:00-5:00 PM
MAC Richardson
 
BV Basketball vs. St. Mark's (H)  
5:00-6:30 PM
MAC Rappaport Gym
 
GV Basketball vs. St. Mark's (A)  
5:00-6:30 PM
St. Mark's
 
BV Hockey vs. BB&N (H)  
5:30-8:00 PM
Omni Rink

2.17
Thu
MS Hockey vs. DCD (H)  
3:30-4:30 PM
Omni Rink
 
MS Squash vs. Fessenden (A)  

2.18
Fri
V Wrestling vs. Prep New Englands (A)  
2:00-8:00 PM
 
MS Girls Basketball vs. Rivers (A)  
3:45-4:45 PM
Rivers
 
GJV Hockey vs. BB&N (A)  
4:00-5:30 PM
BB&N
 
BJV Basketball vs. Rivers (H)  
4:00-5:30 PM
MAC Rappaport Gym
 
GJV Basketball vs. Rivers (H)  
4:00-5:30 PM
MAC Richardson
 
MS Boys Basketball vs. BB&N (A)  
4:00-5:00 PM
BB&N
 
BJV Hockey vs. Dexter-Southfield (H)  
4:15-5:30 PM
Omni Rink
 
GV Hockey vs. Thayer Academy (A)  
4:30-6:30 PM
Thayer Academy
 
BV Basketball vs. Rivers (H)  
5:30-7:00 PM
MAC Rappaport Gym
 
BV Hockey vs. Belmont Hill School (H)  
6:00-8:15 PM
Omni Rink
 
GV Basketball vs. Rivers (H)  
7:15-8:45 PM
MAC Rappaport Gym

2.19
Sat
V Wrestling vs. Prep New Englands (A)  
9:00-6:00 PM
 
GJV Hockey vs. Exeter (H)  
2:00-3:15 PM
Omni Rink
 
GV Hockey vs. Tabor (H)  
3:30-5:30 PM
Omni Rink